Fitness

Fitness
Fitness
Fitness

Ceník FITNESS

Vstup tělocvična * 200 Kč
Osobní trenér ** 490 Kč
Skupinové tréninky *** 150 Kč
Pronájem tělocvičny (1 hod.) 400 Kč

* cena za 1 hodinu, maximální kapacita 2 osoby
** cena za 1 hodinu, včetně vstupu do tělocvičny
*** cena za 1 lekci, maximální kapacita 6 osob

Ceník služeb
výživového poradce:

Úvodní výživová konzultace (včetně měření) 650 Kč
Navazující výživová konzultace 450 Kč
Individuální jídelníček 1800 - 2400 Kč

Fitness Kšírovka - Individuální přístup ke každému klientovi!

Golf je nejen zábava, ale i sport, který vyžaduje více než dobrou fyzickou kondici a psychickou odolnost. Na Kšírovce se můžete intenzivně věnovat tréninku správné techniky golfového švihu a hře na tréninkových plochách. Správná technika je jedním ze základních pilířů golfového výkonu. Celkový výkon je však ovlivněn i dalšími faktory. Z tohoto důvodu je třeba změnit pohled na přípravu golfisty. V našem tréninkovém areálu Vám chceme nabízet komplexní služby a proto v rámci přípravy hráčů spolupracujeme se specializovanými osobními trenéry, terapeutem, výživovým poradcem a sportovním psychologem. Jen takovýmto způsobem můžete dosáhnout dlouhodobého zlepšování bez zdravotních komplikací.

Pro zlepšení fyzické kondice jsme pro Vás v říjnu otevřeli přímo v našem areálu malou tělocvičnu. Připraveno je standardní vybavení pro funkční trénink: závěsný systém TRX, TRX Rip trainery, Kettlebelly, Bosu, Gymbally, Overbally, Reebok stepy, Medicimbally, Fitbagy, nakládací činky. Zacvičit si můžete buď sami, s osobním trenérem, nebo na skupinové lekci.

Rozvrh lekcí

Čas
9 - 10
10 - 11
16 - 17
17 - 18
18 - 19
Pondělí
Stott Pilates
 
 
 
 
Úterý
 
Intervalový trénink
 
Intervalový trénink
Středa
Stott Pilates
 
 
 
 
Čtvrtek
 
Kruhový trénink
Fitnessyoga
 
 
Pátek
 
zdravá záda / pevné břicho
 
 
Neděle
 
 
 
Kruhový trénink
Pilates

Rezervace

Na tel. čísle: +420 731 507 070 nebo přímo na recepci Kšírovka.

Sálové aktivity

Pilates

Pilates, tedy efektivní cvičební program, který se soustřeďuje na zpevnění středu těla, zvýšení flexibility, odstranění bolestí zad a svalových dysbalancí, doporučujeme všem golistům, kteří chtějí lépe ovládat a kontrolovat své tělo v pohybu. Pomocí cvičení pilates budete korigovat špatné držení těla a získáte optimální flexibilitu páteře a svalů. Proto není divu, že pilates jako prostředek k dosažení maximálních výsledků v golfu využívají také špičky světového golfu - Tiger Woods, Phil Mickelson nebo Annika Soerenstan.

Intervalový trénink

H.I.I.T. neboli high-intensity interval training v českém překladu znamená vysoce intenzivní intervalový trénink. Jedná se o druh cvičení, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Zásadní výhodou tohoto tréninkového konceptu je to, že ke spalování tuku nedochází pouze při cvičení ale i po něm. Důvodem je tzv. efekt EPOC (excess post-exercise oxygen consumption) neboli zvýšená spotřeba kyslíku po tréninku. Tělo tedy využívá kalorie zhruba o 10% více i v době necvičení. Dále H.I.I.T. také ovlivňuje mechanismy ve svalových buňkách, které poté umí lépe nakládat s tukem a omezují jeho ukládání.

Fitnessyoga

Klasické jogové pozice spojené do sestav doplněné o posilovací prvky z poweryogy. Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé bez ohledu na věk a fyzickou kondici.

Cílem cvičení je vyrovnání tzv. svalové dysbalance, které jsou často příčinou bolestí zad, posílit a protáhnout celé Vaše tělo.

Kruhový trénink

Kruhový trénink je cvičení zaměřené na zpevnění svalového korzetu, formování postavy a snižování nadváhy. Principem této metody je rychlé střídání zatěžovaných svalových skupin na stanovištích. Střídáním stanovišť a svalových skupin dochází v takovémto tréninku k rychlejšímu spalování tuků. Pravidelným cvičením zlepšujeme funkci pohybového aparátu a posilujeme dýchací a oběhovou soustavu. Výběrem zdravotně nezávadných cviků s lehkým náčiním dokážeme sestavit kvalitní a efektivní trénink pro začátečníky i pokročilé.

Služby výživového poradce

Životní energie a vitalita jsou důležité nejen pro každého golfistu, ale pro všechny, kteří chtějí vést kvalitní aktivního život. Klíčová je v tomto ohledu skladba naší stravy. Kšírovka proto v rámci svých služeb nabízí také poradenství právě v oblasti výživy, díky kterému získáte ten správný nejen golfový švih.

Díky našemu výživovému poradci dosáhnete:

  • Lepšího sportovního výsledku
  • Redukci váhy bez pociťování hladu a omezování v jídle
  • Lepšího zdravotního stavu a nárůstu energie
  • Pohledu na vaše tělo zevnitř díky měření na inBody230
  • Doporučení ohledně stravování a pohybu vycházejícího z vašeho denního harmonogramu

Připravujeme

Poradenství sportovního psychologa

TRENÉŘI FITNESS NÁŠ TÝM

Mgr. Lenka Fučíková

Koordinátor sportovních aktivit

  • MASARYKOVA UNIVEZITA, FAKULTA SPORTOVNÍCH STUDIÍ, Management sportu
  • Licence: Blackroll, Core trénink, Sportovní tape, Power plate
  • Instruktor: Circuit training, Pilates, Dynamic Training, TRX Suspension Training, H.E.A.T., Bosu Core, Fitbox, Spinning, Aerobik
  • kontakt: lenka.fucikova@ksirovka.cz

Prohlédnout CV

Lenka Fučíková

Ceník FITNESS

Vstup tělocvična * 200 Kč
Osobní trenér ** 490 Kč
Skupinové tréninky *** 150 Kč
Pronájem tělocvičny (1 hod.) 400 Kč

* cena za 1 hodinu, maximální kapacita 2 osoby
** cena za 1 hodinu, včetně vstupu do tělocvičny
*** cena za 1 lekci, maximální kapacita 6 osob

Ceník služeb
výživového poradce:

Úvodní výživová konzultace (včetně měření) 650 Kč
Navazující výživová konzultace 450 Kč
Individuální jídelníček 1800 - 2400 Kč