HOPSÁLKOV

Prohlédněte si Kšírovku

Otevírací doba:

PO - PÁ 14 - 20 HOD.

SO - NE 10 - 20 HOD. 

PRÁZDNINY + SVÁTKY 10 - 20 HOD.

V případě deště, zimy (>15°) a nepříznivého počasí ZAVŘENO.

TEL.: +420 603 166 466

CENÍk

  
Hopsálci (2-18 let) - 1 hod.*150 Kč
Hopsálci (2-18 let) - celodenní250 Kč
Děti do 2 letzdarma
Dospělí - celodenní120 Kč

Rodinné vstupné

(2+2 děti do 18 let)

600 Kč

 

Slevy pro skupiny

 
Školky, školy150,-Kč/os.
Tábory, sportovní skupiny150,-Kč/os.

 

Vstup na Multisport kartu :

Dospělí - celodenní zdarma

Děti - hodinový zdarma

Pronájem místa na oslavu - 600 Kč/den

Narozeninové balíčky:

Pozvánky na oslavu:

Pro více informací k oslavám pište na info@ksirovka.cz

NAKUPUJTE ONLINE

*při vstupu je nutné uhradit celodenní vstup, v případě, že opustíte Hopsálkov do 60 minut od zaplacení vstupného, bude Vám rozdíl vrácen 

Všechny naše atrakce jsou bezpečné a certifikované, ale i tak Vás prosíme, dávejte v průběhu návštěvy na Vaše děti pozor, aby se nezranily. Pokud se k nám chystáte, nechejte své čtyřnohé mazlíčky doma. Naše hřiště je určeno i těm nejmenším batolatům a my chceme, aby se u nás všichni cítili bezpečně. Děkujeme.

Návštěvu areálu pro Vaši skupinu je nutné předem rezervovat. Rezervace nebo dotazy směřujte na kontakt info@ksirovka.cz.

HOPSÁLKOV

Park sportu a zábavy. Největší venkovní zábavní park v Brně, se sedmi velkými nafukovacími trampolínami, závodní arénou se šlapacími autíčky, bazénem s lodičkami, překážkovou nafukovací dráhou ninja faktor, obřím pískovištěm s plážovým pískem, stánkem s občerstvením a spoustou dalších atrakcí. Hřiště je určeno pro děti i dospělé 0-99 let. Dospělí si mohou užít s dětmi jak skákání na trampolínách, tak závody na autíčkách.

Co všechno v Hopsálkově najdete:

 • 7 vzduchových trampolín různých tvarů a velikostí 
 • Závodní aréna se šlapacími autíčky BERG
 • Bazén s lodičkami
 • 30 metrů Ninja faktor nafukovací překážkovou dráhu
 • Pískoviště obřích rozměrů cca 600 m2
 • 3 vodní postele
 • Hopskoule
 • 30 metrů dlouhou lanovku
 • Víc než 100 m2 šplhací a povalovací sítě
 • Houpačky
 • Lanáček
 • Mlhoviště
 • Stánek s terasou a písčitou pláží
 • Místa pro dětské narozeninové oslavy
 • Chillovací vaky

Nabízíme pronájem místa na dětské narozeninové oslavy, včetně možnosti zapůjčení grilu nebo ohniště na opékání buřtů. Zajišťujeme občerstvení formou cateringu. Nabízíme individuální přístup pro skupiny jako jsou školky, školy, tábory, sportovní kluby. Po dohodě možnost pro větší skupiny upravit otevírací dobu (konec školního roku).

Pro Vaše pohodlí je po celém areálu velké množství slunečníků a laviček. Na našem tříhektarovém zatravněném hřišti se nachází pouze certifikované atrakce vyrobené z akátového dřeva. Bezpečí zajišťují také normované dopadové plochy.  Cyklisté jsou vítáni, kola je možno odložit do stojanů hned u pokladny. Vstup s pejsky je bohužel zakázán.

Pokud se dostatečně vydovádíte v Hopsálkově, můžete pak plynule pokračovat v dalších aktivitách, které jsou součástí areálu Kšírovka, jsou to fotbalgolf, minigolf, golf.

V blízkosti našeho hřiště pak můžete s dětmi navštívit tzv. Jižanský dvorek s živými zvířátky nebo přírodní koupaliště Biotop.

   

   

 

   

   

 

   

 

   

                                                        

Dětské oslavy

 

V Hopsálkově je k dispozici několik míst pro narozeninovou oslavu. Tato místa jsou vhodná pro menší i větší oslavy. Pro rezervaci termínu a více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na info@ksirovka.cz nebo na hopsalkov@ksirovka.cz

 

                          

Děti se u nás mají nejlíp. Máte dotaz? Napište nebo zavolejte.

  K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
  +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
  Otevřeno: KŠÍROVKA: pondělí – neděle 8:00 – 20:00 / HOPSÁLKOV: pondělí – pátek 14:00-20:00, sobota-neděle 10:00-20:00.
  organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.