Jorkšír se zimy nebojí

Prohlédněte si Kšírovku
14 / 11

Jorkšír se zimy nebojí

Dětské tréninky na Kšírovce budou pokračovat i přes zimu! V nejbližší době bude v krytých odpalištích instalováno vyhřívání a driving range bude osvětlen. Vzhledem k tomu, že bude možné trénovat i za nepříznivého počasí, zůstáváme na Kšírovce i přes zimu!

Doba tréninku se mění na 90 minut a bude rozdělena do dvou s 10ti minutovou přestávkou na přesun a převlečení dětí. První blok se bude týkat výuky golfu a bude probíhat venku, druhá část bude probíhat v tělocvičně formou kondiční přípravy a strečinku pod vedením fitness trenéra. Za extrémně nepříznivého počasí zůstanou „malý Jorkšíři“ v tělocvičně a klubovně a s trenérem se zaměří na patovací dovednosti s využitím patovacího senzoru, rozbor švihu za pomoci videoanalýzy, výuce pravidel a golfové etiketě.

Tréninky budou probíhat pod vedením trenéra Dalibora Směšného v NEDĚLI OD 15HOD. Začínáme již od příští neděle. CENA ZA 10 LEKCÍ JE 2700 KČ. Zájemci se mohou hlásit na recepci Kšírovky, nebo přímo u Dalibora Směšného

ZPĚT

K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
+420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
Otevřeno: pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin/ HOPSÁLKOV PO – PÁ 14 – 20 HOD.; SO – NE 10 – 20 HOD.
organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.