KŠÍROVKA CUP

Prohlédněte si Kšírovku
9 / 10

KŠÍROVKA CUP

NEDĚLE / 25. 10. 2015 / start 13:00
PODZIMNÍ KŠÍROVKA CUP
pro malé i velké

Vážení členové a příznivci Kšírovky, dovolte nám, abychom Vás pozvali na společné setkání okořeněné golfovým miniturnajem a spoustou soutěží, které rozhodnou
o našem nejtalentovanějším kolegovi.

Program
12:00 příchod, registrace, trénink
13:00 start trojboje
18:00 vyhlášení výsledků

Startovné 250,- Kč

Kategorie 1. Dítě + rodič (babička, dědeček, teta, strejda)
2. Ostatní

Bude vyhodnoceno nejlepší tři dvojice, nearest to pin, hole in one, nejlepší patér, nejpřesnější hráč, nejlépe oblečený golfista a další
Přihlášky
Nejpozději do 22.10.2015 na recepci Kšírovka +420 605 700 717 nebo na info@ksirovka.cz
Oblečení ve stylu Ferdinanda Kschirra velkou výhodou!!!!

Přihlásit se mohou dvojice i jednotliví hráči. Dvojice z přihlášených jednotlivců vzniknou losem před startem sportovního odpoledne. Každá dvojice obdrží osobní kartu, do které si nechá od oprávněných osob zaznamenávat všechny své postupně dosahované výsledky. Podepsaná karta se musí odevzdat na recepci a každý hráč je sám odpovědný za účast ve všech soutěžích a následném odevzdání karty. Výsledky se podle předem stanovených kritérií přepočítají na body. Nejhorší výsledek v každé soutěži bude ohodnocen vždy maximálně 100 body a celkovým vítězem se stane dvojice, která získá nejmenší počet bodů.

Hra na rány 6 jamek dvojic s výměnou
Každý odpálí svůj míč, druhou ránu odehraje každý míček svého partnera, další ránu se opět partneři prostřídají až do doby, kdy nejsou oba míče v jamce. Zapíší se oba výsledky. Hraje se na rány s částečným vyrovnáním – podle čtyř kategorií. Do HCP 36 (4 rány k dobru), HCP 35,9 – 27 (3 rány k dobru), HCP 26,9 – 18 (2 rány k dobru) a HCP 17,9 – 9 (1 rána k dobru). Dítě do 10 roků (+3 rány k dobru) a děti do 7 roků (+6 ran k dobru). Hraje se podle pravidel golfu, stavění je povoleno na všech plochách. Bodování: za netto výsledek 19 nebo méně je 0 bodů a za každou ránu nad 18 se připočte 5 bodů maximálně však 100 bodů). Netto výsledek je počet zahraných ran mínus rány k dobru.

Trouble shot
Rána okolo 20 m k označené jamce. Každý z družstva má tři pokusy, počítá se každého nejlepší míč. Asistent pásmem změří vzdálenost od jamky a přepočte v poměru 1dm = 1 bod (maximálně však 100 bodů).

Patování na 6 jamek
Na vyznačeném kurzu šesti jamek každý hráč odpatuje a počet odehraných patů se mu přepočítá na body v poměru 1 rána 5 bodů (maximálně však 100 bodů).

ZPĚT

K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
+420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
Otevřeno: pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin/ HOPSÁLKOV PO – PÁ 14 – 20 HOD.; SO – NE 10 – 20 HOD.
organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.