Solárium LUXURA GT na Kšírovce

Prohlédněte si Kšírovku
4 / 1

Solárium LUXURA GT na Kšírovce

Nezahálíme ani v zimě, aktuálně pro vás připravujeme solárium, které si od ÚNORA 2021 budete moci na Kšírovce užívat. 🙂 Chybí-li vám sluníčko a s ním tolik potřebný vitamín D, solárium je správnou volbou. Na solárium bude nutné objednání, o konkrétní podobě objednávkového systému vás budeme informovat.

Vitamín D byl po dlouhou dobu jakýsi outsider mezi vitamíny. Přitom jde o jeden z nejdůležitějších vitamínů nejen pro naši imunitu. Posílí tělo i ducha. Přestože je vitamin D díky slunci poměrně snadno dostupný, je mnohdy ve stínu vitaminů C či B. Pro tělo je ale neméně důležitý. Podílí se na správném fungování imunity, která je při roztroušené skleróze velmi důležitá. Příznivě ovlivňuje stav kostí a brání jejich řídnutí. Jeho nedostatek je spojován s rozvojem srdečních nemocnění, diabetu i rakoviny. Pomáhá udržovat dobrou náladu a zlepšuje psychickou kondici. V měsících, kdy není slunečního záření tolik jako v létě, si tělo bere vitamin D ze svých zásob. Bez ohledu na roční období ho můžete doplňovat i z dalších zdrojů.

Solárium Luxura GT

  • opaluje pomocí 42 UV trubic a 4 obličejových výbojek
  • moderní, bezpečné zařízení
  • lepší opálení ramen díky BACK FLEX odrazové ploše
  • vodní mlha zvyšující opalovací efekt (QSENS)
  • příjemná vůně během opalování (XSENS)
  • 4 zabudované reproduktory (uživatel si může připojit vlastní zařízení MP3 nebo smartphone)
  • ergonomicky tvarovaná plocha ležení
  • SMART VOICE – přivítání uživatele, seznámení s funkcemi přístroje, veškeré doplňující informace

ZPĚT

K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
+420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
Otevřeno: pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin/ HOPSÁLKOV PO – PÁ 14 – 20 HOD.; SO – NE 10 – 20 HOD.
organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.