Bistro

Prohlédněte si Kšírovku

Posezení u nás je natolik příjemné, že se vám nebude chtít odejít. Pokud jste přišli pouze zrelaxovat, můžete odpočívat v sedačkách na terase a pozorovat ostatní při sportu až do setmění.

BISTRO

Před i po sportovním výkonu je třeba doplnit energii. V našem bistru si pochutnáte na šálku dobré kávy, domácí limonádě nebo točeném pivu. K zakousnutí máme několik druhů domácích tortill nebo rukodělné pizzy. V sezoně nabízíme voňavé koláče. Pro děti je k dispozici malý dětský koutek. V letních měsících nabízíme také příjemné posezení na velké terase s pohledem na golfové odpaliště. Parkoviště pro naše klienty před budovou je zdarma. Pro žíznivé cyklisty jsou na terase připraveny stojany na kola. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

 

U nás si můžete i odpočinout. Máte dotaz? Napište nebo zavolejte.

    K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
    +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
    Otevřeno: KŠÍROVKA: pondělí – neděle 8:00 – 21:00 / HOPSÁLKOV: pondělí – pátek 10:00-20:00, sobota-neděle 10:00-20:00.
    organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.