BODY STUDIO

Prohlédněte si Kšírovku

CENÍK PILATES REFORMER
lekce 55 minut s Trenérem

Lekce Individual650 Kč
10 lekcí Individual6.500 Kč
Lekce IN PAIR
   (ve dvojici)
400 Kč/os.
10 lekcí IN PAIR
   (ve dvojici)
4.000 Kč/os.

 

CENÍk

Hot joga*220 Kč
Power joga*150 Kč

Solárium/1 min.

18 Kč

NAKUPUJTE ONLINE

 

* skupinová lekce, lekce 60 min., maximální kapacita 10 osob, půjčení ručníku zdarma

BODY STUDIO KŠÍROVKA 

SPORT A RELAX

Co u nás najdete:

 • PILATES REFORMER STUDIO
 • SOLÁRIUM
 • CVIČEBNÍ SÁL

Výhodou je velké parkoviště pro naše návštěvníky, dobrá dostupnost z centra i z dálnice a možnost občerstvení ve stylové kavárně.

pilates reformer

Moderní, bezpečný a efektivní způsob jak získat nebo udržet dobrou fyzickou kondici, je cvičení na profesionálních strojích pilates Reformer. Toto cvičení je možné pro každého, na jakékoliv úrovni fyzické kondice, se zdravotním omezením i pro těhotné či po porodu. Cvičení na Reformeru je vhodné pro začátečníky i pro pokročilé, pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Je to naprosto „univerzální“ cvičební stroj. Cvičíte vždy za přítomnosti trenéra, který sestavuje pro každého individuální cvičební plán na míru, s ohledem na jeho zdravotní stav a stanovené cíle. Cílem může být například odbourání bolesti zad, zlepšení fyzické kondice nebo posílení problémových partií těla či rehabilitace po úraze.

Správná funkce mobilizačních (pohybových, povrchových) svalů navazuje svou činnost teprve na aktivní (hlubokým) stabilizační svaly (svaly středu těla). Střed těla nebo-li pás síly aktivujeme vždy jako první, tedy před samotným pohybem končetin. Na stroji Reformer všechny pohyby soustředíme právě na „core“ neboli „pás síly“. Ostatními formami cvičení metody pilates dosáhnete také dobrých výsledků, ale cvičením na stroji Reformer dosáhnete výsledků v daleko kratším čase a s jistotou správnosti provedení všech cviků! Stroj Vás vede při pohybu, vy se sousředíte pouze na dýchání a správné nastavení do jednotlivých pozic. Jednou z nejlepších věcí na Reformeru je jeho všestrannost. Cvičící jezdí na vozíku v lehu, sedu, kleku nebo ve stoje, používá lana a pružiny na ruce i nohy. Existuje nekonečné množství kombinací cviků s použitím pomůcek overball, box, barell, jinými slovy můžete trénovat všechny části těla, všechny svalové skupiny mnoha různými způsoby na jednom jediném stroji.

 

  STUDIO PILATES REFORMER

   

Zjistěte více o lekcích Pilates Reformer

solárium

Nyní si můžete na Kšírovce dopřát bronzové opálení a prohřát tělo v novém soláriu LUXURA GT 42 SLI HIGH INTENSIVE. Solárium opaluje pomocí 42 UV trubic (160 a 180 W) a čtyř obličejových výbojek, které si můžete ztlumit nebo zcela vypnout. 

Výhody solária LUXURA GT 42:

 • extra velká plocha pro opalování
 • nastavitelná intenzita opalování obličeje
 • nastavitelná úroveň chlazení obličeje
 • prachové filtry
 • zabudované reproduktory (hudba během opalování, hlasové průvodce)

Na recepci Kšírovky lze zakoupit kosmetiku do solárií značky Hempz a Tannymaxx.

hot yoga

Hot jóga je speciálním druhém jógy, která se cvičí ve cvičebním sále, který je vyhříván horkým vzduchem na teplotu 38–40 °C, se zvýšenou vlhkostí vzduchu, kterou zabezpečují ultrazvukové aroma difuzéry a zvlhčovače vzduchu. Díky éterickým olejům, které přidáváme do difuzérů, desinfikujeme vzduch ve cvičebním sále a současně tak navodíme klientům pocit klidu a pohody. Hot jógu mohou cvičit všechny věkové kategorie. Zvýšená teplota okolního prostředí způsobí prohřátí svalové tkáně až do hloubky 4 cm. Intenzivní zahřátí organismu v krátkém čase zrychlí a zvýší blahodárné účinky cvičení jógy.

Pozitivní účinky hot yogy:

 • posílení imunitního systému a prevence proti virovým onemocněním
 • zvýšení kapacity plic, posílení srdeční činnosti
 • protažení a posílení svalů, zlepšení celkové rovnováhy
 • zlepšení krevního oběhu a pročištění lymfatického systému
 • zlepšení stability

ROZVRH LEKCÍ

 

Čas     8:30 - 9:3010:00 - 12:0016:30-19:1518:00 - 19:3018:00-19:00
Pondělí     
Úterý     
Středa  YOGA - Lukáš  
Čtvrtek     
Pátek     
Neděle    HOT JÓGA

REZERVACE HOT JÓGA na tel. čísle: +420 731 507 070.

JÓGA S LUKÁŠEM - informace na tel.: +420 777 704 334.

pronájem cvičebního sálu

Sál je možné pronajmout na hodiny jógy, hot jógy, hot pilates a další sálové aktivity.

Více informací o možnosti spolupráce a pronájmu získáte na emailu info@ksirovka.cz.

body studio

Mgr. Lenka Zeman Fučíková

Koordinátor sportovních aktivit, osobní trenér

 • MASARYKOVA UNIVEZITA, FAKULTA SPORTOVNÍCH STUDIÍ, Management sportu
 • Kurzy: DNS podle Koláře/sportovní kurz I a II, Kondiční trenér dětí a mládeže, Diastáza, Pánevní dno, Barefoot, Blackroll, Core trénink, Sportovní tape, Power plate, Circuit training, Pilates STOTT, Pilates reformer, Dynamic Training, TRX Suspension Training, H.E.A.T., Bosu Core, Fitbox, Spinning, Aerobik
 • kontakt: lenusa.fucikova@seznam.cz, tel.: 731 507 070, fb profil

 

Neseďte doma na zadku. Přijďte k nám na fitness! Napište nám, nebo zavolejte

  K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
  +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
  Otevřeno: pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin/ HOPSÁLKOV PO – PÁ 14 – 20 HOD.; SO – NE 10 – 20 HOD.
  organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.