BODY STUDIO

Prohlédněte si Kšírovku

CENÍK PILATES REFORMER
lekce 55 minut s Trenérem

Lekce Individual650 Kč
10 lekcí Individual6.500 Kč
Lekce IN PAIR
   (ve dvojici)
400 Kč/os.
10 lekcí IN PAIR
   (ve dvojici)
4.000 Kč/os.

 

CENÍk

Hotyoga*220 Kč
Power Plate**650 Kč

Solárium/1 min.

18 Kč

NAKUPUJTE ONLINE

 

* skupinová lekce, lekce 60 min., maximální kapacita 10 osob, půjčení ručníku zdarma
** individuální lekce 35 min. s trenérem, půjčení ručníku zdarma

STUDIO PILATES REFORMER
SOLARIUM LUXURA GT
SÁL NA YOGU

 

REZERVACE

PILATES REFORMER, POWER PLATE, HOTYOGA na tel.: +420 731 507 070 YOGA S LUKÁŠEM - lekce probíhají vždy ve středu( půlroční kurzy ), více informací na tel.: +420 777 704 334.

POWER PLATE MOVE

BODY STUDIO KŠÍROVKA 

SPORT A RELAX

Co u nás najdete:

  • PILATES REFORMER
  • POWER PLATE
  • SOLÁRIUM
  • CVIČEBNÍ SÁL

Výhodou je velké parkoviště pro naše návštěvníky zdarma, dobrá dostupnost z centra i z dálnice a možnost občerstvení ve stylové kavárně.

pilates reformer

Moderní, bezpečný a efektivní způsob jak dlouhodobě získat nebo udržet fyzickou kondici. Prvky pilates, jogy a funkčního tréninku přenesené do uceleného konceptu na jednom stroji. Nabízíme cvičení na profesionálních strojích kanadské značky Merrithew SPXmax. Toto cvičení je známe napříč kontinenty a oblíbené pro svoji variabilitu a rozmanitost. Pilates Reformer Vám zaručí komplexní procvičení celého těla v jedné cvičební lekci a je vhodné jak pro začátečníky tak pro vrcholové sportovce, pro klienty se zdravotním omezením i pro těhotné či po porodu.  Cvičíte vždy za přítomnosti trenéra, individuální lekce nebo ve dvojici. Pro každého sestavíme individuální cvičební plán na míru, s ohledem na jeho zdravotní stav a stanovené cíle. Cíleně se  můžeme zaměřit na odbourání bolesti zad, zlepšení mobility, posílení problémových partií či rehabilitaci.

Správná funkce mobilizačních (pohybových, povrchových) svalů navazuje svou činnost teprve na aktivní hluboké stabilizační svaly (HSS). HSS nebo také střed těla aktivujeme vždy jako první, před pohybem končetin. Na stroji Reformer Vás naučíme, jak správně zapojit a používat tyto svaly. Cvičením na stroji Reformer dosáhnete Vašich výsledků v daleko kratším čase než na skupinových lekcích, navíc s jistotou správnosti provedení všech cviků! Stroj Vás vede při pohybu, vy se soustředíte pouze na dýchání a správné nastavení do jednotlivých pozic. Jednou z nejlepších věcí na Reformeru je jeho všestrannost. Cvičící jezdí na vozíku v lehu, sedu, kleku nebo ve stoje, používá lana a pružiny na ruce i nohy. Existuje nekonečné množství kombinací cviků s použitím pomůcek box, barell, trampolína, rotační disky. Na Reformeru se nikdy nebudete nudit!

https://www.instagram.com/body_studio_ksirovka/?hl=cs

SOLÁRIUM

Nyní si můžete na Kšírovce dopřát bronzové opálení a prohřát tělo v novém soláriu LUXURA GT 42 SLI HIGH INTENSIVE. Solárium opaluje pomocí 42 UV trubic (160 a 180 W) a čtyř obličejových výbojek, které si můžete ztlumit nebo zcela vypnout. 

Výhody solária LUXURA GT 42 je extra velká plocha pro opalování, nastavitelná intenzita opalování obličeje, nastavitelná úroveň chlazení obličeje, možnost pustit si vlastní hudbu a český hlasový průvodce.

Na recepci Kšírovky lze zakoupit kosmetiku do solárií značky Hempz a Tannymaxx.

HOT YOGA

Každou neděli v 18: 00 - 19:00 hod. (říjen - duben).

Hot jóga je speciálním druhém jógy, která se cvičí ve cvičebním sále, který je vyhříván horkým vzduchem na teplotu 38–40 °C, se zvýšenou vlhkostí vzduchu, kterou zabezpečují ultrazvukové aroma difuzéry a zvlhčovače vzduchu. Díky éterickým olejům, které přidáváme do difuzérů, desinfikujeme vzduch ve cvičebním sále a současně tak navodíme klientům pocit klidu a pohody. Hot jógu mohou cvičit všechny věkové kategorie. Zvýšená teplota okolního prostředí způsobí prohřátí svalové tkáně až do hloubky 4 cm. Intenzivní zahřátí organismu v krátkém čase zrychlí a zvýší blahodárné účinky cvičení jógy.

Mezi pozitivní účinky hot yogy patří posílení imunitního systému a prevence proti virovým onemocněním, zvýšení kapacity plic, posílení srdeční činnosti, protažení a posílení svalů, zlepšení celkové rovnováhy, zlepšení krevního oběhu a pročištění lymfatického systému, zlepšení stability.

 

PRONÁJEM CVIČEBNÍHO SÁLU

Sál je možné pronajmout na hodiny jógy, hot jógy, hot pilates a další sálové aktivity. Více informací o možnosti spolupráce a pronájmu získáte na emailu info@ksirovka.cz.

POWER PLATE

POWER PLATE nové generace na Kšírovce! PP MOVE je prvotřídní vibrační zařízení, které prostřednictvím trojrozměrných vibrací způsobuje automatické zapojení svalových vláken. 30ti minutový trénink na přístroji PP je stejně intenzivní jako dvě hodiny ve fitku. Jeho účinky jsou podloženy studiemi a mezi největší benefity prokazatelně patří zlepšení metabolismu a následné rychlejší spalování tuku, zlepšení hustoty kostí, rovnováhy, koordinace, svalové síly a redukce celulitidy. Trenérskou licenci pro cvičení na Power Platu máme od roku 2011. Věříme, že stejně jako my, propadnete kouzlu vibrací.

NAŠI TRENÉŘI:

MGR. LENKA ZEMAN FUČÍKOVÁ Kondiční trenér, pilates reformer a power plate, koordinátor a animátor sportovních aktivit

ABSOLVENT: MASARYKOVA UNIVEZITA, FAKULTA SPORTOVNÍCH STUDIÍ, Management sportu

ABSOLVOVANÉ KURZY A LICENCE: Hormonální jogová terapie, DNS podle Koláře/sportovní kurz I a II, Kondiční trenér dětí a mládeže, Diastáza, Pánevní dno, Barefoot, Blackroll, Core trénink, Sportovní tape, Power plate, Circuit training, Pilates STOTT, Pilates reformer, Dynamic Training, TRX Suspension Training, H.E.A.T., Bosu Core, Fitbox, Spinning, Aerobik, Sportovní tape, Hirudoterapie aj.

Kontakt: lenusa.fucikova@seznam.cz

PETRA DUCHÁČKOVÁ POSLUŠNÁ Osobní trenér, pilates reformer, fyzio pilates

ABSOLVOVANÉ KURZY A LICENCE: Instruktor Pilates Body and Mind – Body Balance University, Pilates REFORMER I., 3D Funkce Ruky Spiraldynamik, DNS podle Koláře/sportovní kurz I. a II., Diastáza, Fyzioterapie dysfunkcí Pánevního dna, Diagnostika a terapie fce nohy z pohledu vývojové kineziologie, Anatomie v Praxi, Myofasciální Autorelaxace – IQ Pohyb, Mobilizace hrudníku a dech, Fyziopilates I. – HSS,

Masérská škola Šimáček Academy – Sportovní masáž, Trigger Points.

Kontakt: poslusnap@gmail.com

Bc. TADEÁŠ AULEHLA Osobní trenér, kondiční trenér, power plate

ABSOLVENT: MASARYKOVA UNIVERZITA, FAKULTA SPORTOVNÍCH STUDIÍ Osobní kondiční trenér

EKONOMICKO-SPRÁVNÍ FAKULTA Podnikový management


Sportovní úspěchy - 19 let hokej na vrcholové úrovni. Mistr ČR v ledním hokeji v kategorii 8. tříd. 3 roky aktivní hráč v severní Americe. V roce 2023 / 3. Místo Akademické mistrovství ČR ve vzpírání ve váhové kategorii do 96kg.

Kontakt: tadeas.aulehla@gmail.com

BODY STUDIO REZERVACE Pro rezervaci, její změnu a další informace volejte na telefonní číslo 731 507 070. Rezervaci je možné zrušit telefonicky nebo SMS, maximálně však do 19:00 hod dne předcházejícího Vaší lekci. Neodhlášené nebo pozdě odhlášené rezervace budou odepsány z permanentky jako návštěvy. V případě, že nebudete mít již platnou permanentku, budete vyzváni k jednorázové úhradě buď na účet nebo na recepci, případně po zakoupení nové permanentky Vám odečteme storno poplatek v plné výši lekce.
K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
+420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
Otevřeno: KŠÍROVKA: pondělí – neděle 8:00 – 20:00 / HOPSÁLKOV: pondělí – pátek 14:00-20:00, sobota-neděle 10:00-20:00.
organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.