Fitness

Prohlédněte si Kšírovku

CENÍK FITNESSOsobní trenér **490 Kč
Skupinové tréninky ***190 Kč
Pronájem tělocvičny (1 hod.)dohodou


* cena za 1 hodinu, maximální kapacita 2 osoby
** cena za 1 hodinu, včetně vstupu do tělocvičny
*** cena za 1 lekci, maximální kapacita 6 osob

CENÍK REFORMER
lekce 50 minut s TRenérem

Lekce INDIVIDUAL

10 lekcí INDIVIDUAL

550 Kč

5.000 Kč

Lekce IN PAIR (ve dvojici)

10 lekcí IN PAIR (ve dvojici)

350 Kč/os.

3.250 Kč/os.

SPECIAL GOLF REFORMER

Pro členy KŠÍROVKA

800 Kč

700 Kč

FITNESS KŠÍROVKA - INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI!

V našem areálu pomáháme lidem cítit se dobře. :-)  Na tréninkových plochách můžete potrénovat golf, na minigolfu a folfu se můžete pobavit s přáteli, rodinou či kolegy z práce. V tělocvičně pak pomáháme nastavit Vaše tělo do ideálního stavu pro fungování a to nejen ve sportu, ale i pro běžný život.

Pro zlepšení fyzické kondice a jiných faktorů ovlivňujících Váš sportovní výkon slouží funkční sál se standardním vybavením (závěsný systém TRX, TRX Rip trainery, Kettlebelly, Bosu, Gymbally, Overbally, Reebok stepy, Medicimbally, Fitbagy, nakládací činky). V tomto sále také probíhají lekce body & mind (jóga a pilates). Sál si můžete po dohodě pronajmout pro vlastní lekce či soukromé tréninky.

Pokud máte skupinu o minimálním počtu 6 osob, zajistíme vám lekce dle vašeho přání (kruhový trénink, intervalový trénink, pilates, jóga).

Výhodou je velké parkoviště pro naše návštěvníky, dostupnost do centra, možnost občerstvení, krásné prostředí, prostorné šatny se sociálním zařízením a samozřejmě ručník ke každému vstupu do fitness zóny. ;)

ROZVRH LEKCÍ


Čas     9:00 - 10:0017:45 - 19:1517:30-19:0018:00 - 19:0018:00-19:30
PondělíSTREČINK - Klára
YOGA - Lukáš

Úterý
YOGA - Lukáš


StředaYOGA - Lukáš
Čtvrtek


STREČINK - Klára
Pátek
Neděle
REZERVACE
Na tel. čísle: +420 731 507 070 nebo přímo na recepci Kšírovka. ONLINE REZERVACE (klikněte na T
a zaškrtněte skupinové lekce, po zvolení data se Vám objeví volná místa na jednotlivých lekcích).

SÁLOVÉ AKTIVITY

golfPilates

Golfpilates je založen na pohybu od středu těla, stejně jako většina golfových úderů. Posiluje střed těla také známý jako core nebo pás síly. Síla středu těla může zlepšit rotaci kyčle, rozsah pohybu v ramenou a stabilitu zad, což vede k delším a přesnějším golfovým ranám. Je to tedy cvičení na celé tělo, kdy pracují všechny svaly. Konečným výsledkem je pružné, symetricky svalnaté tělo, které je zevnitř zesíleno. Golfpilates využívá všechny principy klasického učení pilates.

CO VÁS NAUČÍ CVIČENÍ GOLFPILATES?

Správné dýchání: Naučí Vás nádech a výdech ve správné fázi pohybu, což vede ke zlepšení svalové práce, okysličení svalů a kardiovaskulárního oběhu, zvýšení výkonu. Správné zapojení dýchacích svalů vede také ke zpevnění trupu a tím i k rotaci hrudníku.
Aktivovat svaly středu těla: Každý pohyb Vašeho těla, včetně golfového odpalu, vychází z Vašeho středu. Teprve až po správné aktivaci středu mohou správně pracovat i Vaše končetiny. Zvýšíte tak i stabilitu, balanční schopnosti, rychlost, švih a zajistíte bezpečný pohyb.
Koncentraci: Zlepší Vaši schopnost soustředit se a rozhodovat. Naučí Vás spojení mysli a těla, zautomatizuje koordinaci pohybů těla.
Kontrole: Naučí jak mít každý pohyb Vašeho těla v každém momentu pod kontrolou, zafixuje správné postavení páteře, naučí ovládat sílu.
Plynulost: Plynulý pohyb šetří energii, generuje dokonalý výkon.
Starting position: Správná výchozí poloha umožňuje kvalitní, plnohodnotný pohyb bez následných bolestí páteře, kloubů a svalů.

yoga

LUKÁŠ MITACZ O JÓZE: „Mohu-li to říct vlastními slovy, tak chápu, že jedním z "vyšších" cílů jógy je naučit se meditaci. K tomu potřebujeme nejprve umět sedět nehybně, se vzpřímenou páteří. Toho jsme schopni zpravidla až po několikaletém praktikování ásán (pozic). Dále musíme mít tak zdokonalený dech (pránájáma), abychom mohli při meditaci (dhjána) dýchat tak, že nás to neruší. Dejme tomu, že se to podaří, nahlédneme do meditačního stavu a začneme z toho mít libé pocity a naše ego se začne nafukovat. To je neúspěch, stáhla nás zpět nedokonalost v jamě a nijamě. A takto to vnímám, ty "základní" věci, které se máme naučit, často ignorujeme a chceme hned meditovat (někomu stačí si umět strčit nohu za hlavu). Kdyby to šlo tak jednoduše, tak to už všichni umí, vzhledem k popularitě jógy v dnešní době. Chceme vyřešit diferenciální rovnici, ale neumíme sčítat. Moje učitelka mi říkala, že praktikováním jógy se nejvíc mění mozek. A to bezesporu. Bohužel ne vždy tak, jak by mohl. Jóga je úžasný nástroj k tomu, aby postupně proměnila náš život, náš náhled na svět a umožnila nám být šťastní neustále a zůstat oddaní (bhakta), indiferentní ke kalamitám vnějšího světa.“ (ZDROJ: YOGA4U.CZ)

kruhový trénink

Kruhový trénink je cvičení zaměřené na zpevnění svalového korzetu, formování postavy a snižování nadváhy. Principem této metody je rychlé střídání zatěžovaných svalových skupin na stanovištích. Střídáním stanovišť a svalových skupin dochází v takovémto tréninku k rychlejšímu spalování tuků. Pravidelným cvičením zlepšujeme funkci pohybového aparátu a posilujeme dýchací a oběhovou soustavu. Výběrem zdravotně nezávadných cviků s lehkým náčiním dokážeme sestavit kvalitní a efektivní trénink pro začátečníky i pokročilé.

strečink, flexibility

Strečink je první pomoc proti svalovým dysbalancím, pomáhá ke správnému držení těla, také k prevenci proti zranění, urychluje regeneraci, pomáhá při rehabilitaci a vnímání vlastního těla. Spoustu lidí strečink podceňuje a proto mají různé bolesti zad apod. Každý člověk by se měl věnovat strečinku alespoň 3x do týdne.

Cílem strečinku je protažení svalů, vazů a šlach, můžeme tak předejít různému zranění. Máme dva druhy svalů: posturální ( např. spodní trapézy, hamstringy..) , které mají tendenci se zkracovat a fázické svaly (např. hýžďové svaly…) , které nám ochabují. Bez strečinku nám mohou omezovat pohyb. Pravidelný strečink vede k zásadnímu zlepšení flexibility,správnému držení těla, síly a vytrvalosti.

reformer

Moderní, bezpečný a efektivní způsob jak získat nebo udržet dobrou fyzickou kondici, je cvičení na profesionálních strojích pilates Reformer. Toto cvičení je možné pro každého, na jakékoliv úrovni fyzické kondice, se zdravotním omezením i pro těhotné či po porodu. Cvičení na Reformeru je vhodné pro začátečníky i pro pokročilé, pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Je to naprosto „univerzální“ cvičební stroj. Cvičíte vždy za přítomnosti trenéra, který sestavuje pro každého individuální cvičební plán na míru, s ohledem na jeho zdravotní stav a stanovené cíle. Cílem může být například odbourání bolesti zad, zlepšení fyzické kondice nebo posílení problémových partií těla či rehabilitace po úraze.

CO VÁM PŘINESE CVIČENÍ NA REFORMERU?

 •          zlepšení celkové síly, flexibility, koordinace a rovnováhy
 •          zlepší držení těla, elegantní a efektivní pohyb
 •          kompenzace fyzické nerovnováhy, která vzniká jednostranným zatížením těla
 •          úleva od bolesti zad
 •          zpevnění svalů kolem páteře a břišních valů, prevence vyhřezlých plotýnek
 •          speciální protahovací cviky na svalové skupiny s tendencí ke zkracování 
 •          speciální tréninkové programy

Správná funkce mobilizačních (pohybových, povrchových) svalů navazuje svou činnost teprve na aktivní (hlubokým) stabilizační svaly (svaly středu těla). Střed těla nebo-li pás síly aktivujeme vždy jako první, tedy před samotným pohybem končetin. Na stroji Reformer všechny pohyby soustředíme právě na „core“ neboli „pás síly“. Ostatními formami cvičení metody pilates dosáhnete také dobrých výsledků, ale cvičením na stroji Reformer dosáhnete výsledků v daleko kratším čase a s jistotou správnosti provedení všech cviků! Stroj Vás vede při pohybu, vy se sousředíte pouze na dýchání a správné nastavení do jednotlivých pozic. Jednou z nejlepších věcí na Reformeru je jeho všestrannost. Cvičící jezdí na vozíku v lehu, sedu, kleku nebo ve stoje, používá lana a pružiny na ruce i nohy. Existuje nekonečné množství kombinací cviků s použitím pomůcek overball, box, barell, jinými slovy můžete trénovat všechny části těla, všechny svalové skupiny mnoha různými způsoby na jednom jediném stroji.

služby výživového poradce

Kompletní rozbor Vašeho denního harmonogramu a životního stylu, vyplnění dotazníku = sběr dat potřebných pro vyhodnocení a zjištění přesných hodnot pro Váš jídelníček, konzultace, sestavení jídelníčku na míru (na 2 týdny), doporučení vhodných opatření, aktivit a potravin a následná zpětná vazba s případnými úpravami či konzultacemi. Po 8 týdnů redukčního období je Vám poradce stále k dispozici na mailu. Po dosažení výsledků nastává stabilizační období a udržení dosažených cílů. Tato metoda je bez jojo efektů a vedlejších potíží, které nastávají při redukčních dietách (rapidním úbytku hmotnosti) = vypadávání vlasů, únava atp.

Cena od 3 do 6 tis. Kč v závislosti na tom, jak je komplikovaný životní styl daného klienta. Nedoporučujeme žádné diety, neslibujeme rychlé úbytky na Vaší váze. Pomalu a jistě změníme Váš přístup ke stravování a tím i životní styl. „Jezte a zhubnete“ - to je naše motto.

Kontakt: 731 507 070

koordinátor fitness

Mgr. Lenka Fučíková

Koordinátor sportovních aktivit, osobní trenér

 • MASARYKOVA UNIVEZITA, FAKULTA SPORTOVNÍCH STUDIÍ, Management sportu
 • Licence: Blackroll, Core trénink, Sportovní tape, Power plate
 • Instruktor: Circuit training, Pilates, Dynamic Training, TRX Suspension Training, H.E.A.T., Bosu Core, Fitbox, Spinning, Aerobik
 • kontakt: lenusa.fucikova@seznam.cz

Prohlédnout CV

strečink lektor

Klára Machálková

skupinové tréninky, osobní trenér

Sportovní životopis

 • 2005 - 2018  Reprezentace taneční skupiny Kalimero,
  7krát Mistryně ČR, Mistryně Evropy roku 2015
 • 2016 - 2018 Výpomoc při skládání choreografií a vedení
  na tanečních táborech
 • 2019 - Osobní tréninky
 • Licence: Certifikát o flexibilitě, mobilitě a strečinku 
 • Absolvování Workshopu s Czech workout a akreditovaného kurzu instruktora fitness ve Fitness institutu


 • kontakt pro individuální lekce: 774372327
 • kontakt pro skupinové lekce: 605 700 717


Prohlédnout CV

Zjistěte více o lekcích Reformer

reformer

Moderní, bezpečný a efektivní způsob jak získat nebo udržet dobrou fyzickou kondici, je cvičení na profesionálních strojích pilates Reformer. Toto cvičení je možné pro každého, na jakékoliv úrovni fyzické kondice, se zdravotním omezením i pro těhotné či po porodu. Cvičení na Reformeru je vhodné pro začátečníky i pro pokročilé, pro všechny věkové a výkonnostní kategorie. Je to naprosto „univerzální“ cvičební stroj. Cvičíte vždy za přítomnosti trenéra, který sestavuje pro každého individuální cvičební plán na míru, s ohledem na jeho zdravotní stav a stanovené cíle. Cílem může být například odbourání bolesti zad, zlepšení fyzické kondice nebo posílení problémových partií těla či rehabilitace po úraze.

CO VÁM PŘINESE CVIČENÍ NA REFORMERU?

 •          zlepšení celkové síly, flexibility, koordinace a rovnováhy
 •          zlepší držení těla, elegantní a efektivní pohyb
 •          kompenzace fyzické nerovnováhy, která vzniká jednostranným zatížením těla
 •          úleva od bolesti zad
 •          zpevnění svalů kolem páteře a břišních valů, prevence vyhřezlých plotýnek
 •          speciální protahovací cviky na svalové skupiny s tendencí ke zkracování 
 •          speciální tréninkové programy

Správná funkce mobilizačních (pohybových, povrchových) svalů navazuje svou činnost teprve na aktivní (hlubokým) stabilizační svaly (svaly středu těla). Střed těla nebo-li pás síly aktivujeme vždy jako první, tedy před samotným pohybem končetin. Na stroji Reformer všechny pohyby soustředíme právě na „core“ neboli „pás síly“. Ostatními formami cvičení metody pilates dosáhnete také dobrých výsledků, ale cvičením na stroji Reformer dosáhnete výsledků v daleko kratším čase a s jistotou správnosti provedení všech cviků! Stroj Vás vede při pohybu, vy se sousředíte pouze na dýchání a správné nastavení do jednotlivých pozic. Jednou z nejlepších věcí na Reformeru je jeho všestrannost. Cvičící jezdí na vozíku v lehu, sedu, kleku nebo ve stoje, používá lana a pružiny na ruce i nohy. Existuje nekonečné množství kombinací cviků s použitím pomůcek overball, box, barell, jinými slovy můžete trénovat všechny části těla, všechny svalové skupiny mnoha různými způsoby na jednom jediném stroji.

Neseďte doma na zadku. Přijďte k nám na fitness! Napište nám, nebo zavolejte

  K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
  +420 605 700 717 (REZERVACE)
  Otevřeno: pondělí –  pátek 9:00 – 19:00 hodin, sobota – neděle 9:00 – 18:00 hodin.
  organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.