Fitness

CENÍK FITNESS

Vstup tělocvična *200 Kč
Osobní trenér **490 Kč
Skupinové tréninky ***150 Kč
Pronájem tělocvičny (1 hod.)400 Kč


* cena za 1 hodinu, maximální kapacita 2 osoby
** cena za 1 hodinu, včetně vstupu do tělocvičny
*** cena za 1 lekci, maximální kapacita 6 osob

CENÍK SLUŽEB
VÝŽIVOVÉHO PORADCE:

Úvodní výživová konzultace (včetně měření)650 Kč
Navazující výživová konzultace450 Kč
Individuální jídelníček1800 - 2400 Kč

FITNESS KŠÍROVKA - INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI!

Golf je nejen zábava, ale i sport, který vyžaduje více než dobrou fyzickou kondici a psychickou odolnost. Na Kšírovce se můžete intenzivně věnovat tréninku správné techniky golfového švihu a hře na tréninkových plochách. Správná technika je jedním ze základních pilířů golfového výkonu. Celkový výkon je však ovlivněn i dalšími faktory. Z tohoto důvodu je třeba změnit pohled na přípravu golfisty. V našem tréninkovém areálu Vám chceme nabízet komplexní služby a proto v rámci přípravy hráčů spolupracujeme se specializovanými osobními trenéry, terapeutem, výživovým poradcem a sportovním psychologem. Jen takovýmto způsobem můžete dosáhnout dlouhodobého zlepšování bez zdravotních komplikací.

Pro zlepšení fyzické kondice je Vám k dispozici přímo v našem areálu (ne)malá tělocvična. Připraveno je standardní vybavení pro funkční trénink: závěsný systém TRX, TRX Rip trainery, Kettlebelly, Bosu, Gymbally, Overbally, Reebok stepy, Medicimbally, Fitbagy, nakládací činky. Zacvičit si můžete buď sami, s osobním trenérem, nebo na skupinové lekci.

ROZVRH LEKCÍ

Čas9 - 1017 - 1817:30 - 18:4518:30 - 19:3019 - 20
PondělíKondička - Lenka
 YOGA - Lukáš   
Úterý   YOGA - Agáta
 
StředaKondička - LenkaKondička - Lenka  YOGA - Lukáš  
Čtvrtek Kondička - Lenka
 TRX/RIP/BOSU - Lenka 
Pátek 
   
Neděle   


REZERVACE
Na tel. čísle: +420 731 507 070 nebo přímo na recepci Kšírovka.

SÁLOVÉ AKTIVITY

Pilates

Pilates, tedy efektivní cvičební program, který se soustřeďuje na zpevnění středu těla, zvýšení flexibility, odstranění bolestí zad a svalových dysbalancí, doporučujeme všem golistům, kteří chtějí lépe ovládat a kontrolovat své tělo v pohybu. Pomocí cvičení pilates budete korigovat špatné držení těla a získáte optimální flexibilitu páteře a svalů. Proto není divu, že pilates jako prostředek k dosažení maximálních výsledků v golfu využívají také špičky světového golfu - Tiger Woods, Phil Mickelson nebo Annika Soerenstan.

Intervalový trénink

H.I.I.T. neboli high-intensity interval training v českém překladu znamená vysoce intenzivní intervalový trénink. Jedná se o druh cvičení, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Zásadní výhodou tohoto tréninkového konceptu je to, že ke spalování tuku nedochází pouze při cvičení ale i po něm. Důvodem je tzv. efekt EPOC (excess post-exercise oxygen consumption) neboli zvýšená spotřeba kyslíku po tréninku. Tělo tedy využívá kalorie zhruba o 10% více i v době necvičení. Dále H.I.I.T. také ovlivňuje mechanismy ve svalových buňkách, které poté umí lépe nakládat s tukem a omezují jeho ukládání.

Fitnessyoga

Klasické jogové pozice spojené do sestav doplněné o posilovací prvky z poweryogy. Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé bez ohledu na věk a fyzickou kondici.

Cílem cvičení je vyrovnání tzv. svalové dysbalance, která je často příčinou bolestí zad, posílit a protáhnout celé Vaše tělo.

Kruhový trénink

Kruhový trénink je cvičení zaměřené na zpevnění svalového korzetu, formování postavy a snižování nadváhy. Principem této metody je rychlé střídání zatěžovaných svalových skupin na stanovištích. Střídáním stanovišť a svalových skupin dochází v takovémto tréninku k rychlejšímu spalování tuků. Pravidelným cvičením zlepšujeme funkci pohybového aparátu a posilujeme dýchací a oběhovou soustavu. Výběrem zdravotně nezávadných cviků s lehkým náčiním dokážeme sestavit kvalitní a efektivní trénink pro začátečníky i pokročilé.

SLUŽBY VÝŽIVOVÉHO PORADCE

Životní energie a vitalita jsou důležité nejen pro každého golfistu, ale pro všechny, kteří chtějí vést kvalitní aktivního život. Klíčová je v tomto ohledu skladba naší stravy. Kšírovka proto v rámci svých služeb nabízí také poradenství právě v oblasti výživy, díky kterému získáte ten správný nejen golfový švih.

Díky našemu výživovému poradci dosáhnete:

  • Lepšího sportovního výsledku
  • Redukci váhy bez pociťování hladu a omezování v jídle
  • Lepšího zdravotního stavu a nárůstu energie
  • Pohledu na vaše tělo zevnitř díky měření na inBody230
  • Doporučení ohledně stravování a pohybu vycházejícího z vašeho denního harmonogramu

PŘIPRAVUJEME

Poradenství sportovního psychologa

TRENÉŘI FITNESS NÁŠ TÝM

Mgr. Lenka Fučíková

Koordinátor sportovních aktivit

  • MASARYKOVA UNIVEZITA, FAKULTA SPORTOVNÍCH STUDIÍ, Management sportu
  • Licence: Blackroll, Core trénink, Sportovní tape, Power plate
  • Instruktor: Circuit training, Pilates, Dynamic Training, TRX Suspension Training, H.E.A.T., Bosu Core, Fitbox, Spinning, Aerobik
  • kontakt: lenka.fucikova@ksirovka.cz

Prohlédnout CV

KŠÍROVA 705/169, BRNO, CZECH REPUBLIC
+420 605 700 717 (REZERVACE)
OTVÍRACÍ DOBA: PONDELÍ – NEDĚLE 08:00 – 20:00