Fitness

CENÍK FITNESS

Vstup tělocvična *200 Kč
Osobní trenér **490 Kč
Skupinové tréninky ***150 Kč
Pronájem tělocvičny (1 hod.)400 Kč


* cena za 1 hodinu, maximální kapacita 2 osoby
** cena za 1 hodinu, včetně vstupu do tělocvičny
*** cena za 1 lekci, maximální kapacita 6 osob

CENÍK SLUŽEB
VÝŽIVOVÉHO PORADCE:

Úvodní výživová konzultace (včetně měření)650 Kč
Navazující výživová konzultace450 Kč
Individuální jídelníček1800 - 2400 Kč

FITNESS KŠÍROVKA - INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU KLIENTOVI!

Golf je nejen zábava, ale i sport, který vyžaduje více než dobrou fyzickou kondici a psychickou odolnost. Na Kšírovce se můžete intenzivně věnovat tréninku správné techniky golfového švihu a hře na tréninkových plochách. Správná technika je jedním ze základních pilířů golfového výkonu. Celkový výkon je však ovlivněn i dalšími faktory. Z tohoto důvodu je třeba změnit pohled na přípravu golfisty. V našem tréninkovém areálu Vám chceme nabízet komplexní služby a proto v rámci přípravy hráčů spolupracujeme se specializovanými osobními trenéry, terapeutem, výživovým poradcem a sportovním psychologem. Jen takovýmto způsobem můžete dosáhnout dlouhodobého zlepšování bez zdravotních komplikací.

Pro zlepšení fyzické kondice je Vám k dispozici přímo v našem areálu (ne)malá tělocvična. Připraveno je standardní vybavení pro funkční trénink: závěsný systém TRX, TRX Rip trainery, Kettlebelly, Bosu, Gymbally, Overbally, Reebok stepy, Medicimbally, Fitbagy, nakládací činky. Zacvičit si můžete buď sami, s osobním trenérem, nebo na skupinové lekci.

ROZVRH LEKCÍ

Čas9 - 1017 - 1817:30 - 18:4518:30 - 19:3019 - 20
PondělíKondička - Lenka YOGA - Lukáš   
Úterý   YOGA - Agáta 
StředaKondička - LenkaKondička - Lenka  YOGA - Lukáš  
Čtvrtek Kondička - Lenka  TRX/RIP/BOSU - Lenka 
Pátek     
Neděle     


REZERVACE
Na tel. čísle: +420 731 507 070 nebo přímo na recepci Kšírovka. ONLINE REZERVACE (klikněte na T a zaškrknte skupinové lekce, pozvolení datumu se Vám objeví volná místa na jednotlivých lekcích)

SÁLOVÉ AKTIVITY

Pilates

Pilates, tedy efektivní cvičební program, který se soustřeďuje na zpevnění středu těla, zvýšení flexibility, odstranění bolestí zad a svalových dysbalancí, doporučujeme všem golistům, kteří chtějí lépe ovládat a kontrolovat své tělo v pohybu. Pomocí cvičení pilates budete korigovat špatné držení těla a získáte optimální flexibilitu páteře a svalů. Proto není divu, že pilates jako prostředek k dosažení maximálních výsledků v golfu využívají také špičky světového golfu - Tiger Woods, Phil Mickelson nebo Annika Soerenstan.

Intervalový trénink

H.I.I.T. neboli high-intensity interval training v českém překladu znamená vysoce intenzivní intervalový trénink. Jedná se o druh cvičení, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Zásadní výhodou tohoto tréninkového konceptu je to, že ke spalování tuku nedochází pouze při cvičení ale i po něm. Důvodem je tzv. efekt EPOC (excess post-exercise oxygen consumption) neboli zvýšená spotřeba kyslíku po tréninku. Tělo tedy využívá kalorie zhruba o 10% více i v době necvičení. Dále H.I.I.T. také ovlivňuje mechanismy ve svalových buňkách, které poté umí lépe nakládat s tukem a omezují jeho ukládání.

Fitnessyoga

Klasické jogové pozice spojené do sestav doplněné o posilovací prvky z poweryogy. Cvičení je vhodné pro začátečníky i pokročilé bez ohledu na věk a fyzickou kondici.

Cílem cvičení je vyrovnání tzv. svalové dysbalance, která je často příčinou bolestí zad, posílit a protáhnout celé Vaše tělo.

Kruhový trénink

Kruhový trénink je cvičení zaměřené na zpevnění svalového korzetu, formování postavy a snižování nadváhy. Principem této metody je rychlé střídání zatěžovaných svalových skupin na stanovištích. Střídáním stanovišť a svalových skupin dochází v takovémto tréninku k rychlejšímu spalování tuků. Pravidelným cvičením zlepšujeme funkci pohybového aparátu a posilujeme dýchací a oběhovou soustavu. Výběrem zdravotně nezávadných cviků s lehkým náčiním dokážeme sestavit kvalitní a efektivní trénink pro začátečníky i pokročilé.

SLUŽBY VÝŽIVOVÉHO PORADCE

Životní energie a vitalita jsou důležité nejen pro každého golfistu, ale pro všechny, kteří chtějí vést kvalitní aktivního život. Klíčová je v tomto ohledu skladba naší stravy. Kšírovka proto v rámci svých služeb nabízí také poradenství právě v oblasti výživy, díky kterému získáte ten správný nejen golfový švih.

Díky našemu výživovému poradci dosáhnete:

  • Lepšího sportovního výsledku
  • Redukci váhy bez pociťování hladu a omezování v jídle
  • Lepšího zdravotního stavu a nárůstu energie
  • Pohledu na vaše tělo zevnitř díky měření na inBody230
  • Doporučení ohledně stravování a pohybu vycházejícího z vašeho denního harmonogramu

PŘIPRAVUJEME

Poradenství sportovního psychologa

TRENÉŘI FITNESS NÁŠ TÝM

Mgr. Lenka Fučíková

Koordinátor sportovních aktivit

  • MASARYKOVA UNIVEZITA, FAKULTA SPORTOVNÍCH STUDIÍ, Management sportu
  • Licence: Blackroll, Core trénink, Sportovní tape, Power plate
  • Instruktor: Circuit training, Pilates, Dynamic Training, TRX Suspension Training, H.E.A.T., Bosu Core, Fitbox, Spinning, Aerobik
  • kontakt: lenka.fucikova@ksirovka.cz

Prohlédnout CV

KŠÍROVA 705/169, BRNO, CZECH REPUBLIC
+420 605 700 717 (REZERVACE)
OTVÍRACÍ DOBA: PONDELÍ – NEDĚLE 08:00 – 20:00