Fotbalgolf

Prohlédněte si Kšírovku

CENÍK FOTBALGOLFU

 

Vstupné dospělí/ 1 hra
(18 jamek)
250Kč
Vstupné student/ 1 hra
(18 jamek)
200Kč
Vstupné děti do 15 let/ 1 hra
(18 jamek)
120Kč

Rodinné vstupné - 2 dospělí + 1 dítě

/1 hra (18 jamek)

550Kč

Rodinné vstupné - 2 dospělí + 2 děti /1 hra (18 jamek)

650Kč
Permanentka dospělí (10x vstup)2200Kč
II. kolo hry fotbalgolfu100Kč
Záloha na půjčení míče200Kč

NAKUPUJTE ONLINE

 

FOTBALGOLF JE KOMBINACÍ FOTBALU A GOLFU

Je to technická, soutěživá a především návyková hra, která v sobě mísí vášeň a sílu fotbalu s elegancí a tradicí golfu.
Fotbalgolf je pro lidi všech věkových kategorií a sportovních úrovní, pro muže i ženy, pro mladé i staré. Hraje se na 18 jamek (drah). Každou jamku zahajujete vykopnutím míče z určeného místa (odkopiště) a snažíte se ho dopravit na co nejméně kopů (doteků) do jamky. Cestou na Vás čeká řada různých překážek a nerovností terénu. Vítězem se stává ten, co zahrál celé hřiště na co nejméně kopů. Folf může hrát jednotlivec, ale i početnější skupina. Ideální je tvořit skupinky po čtyřech.

Kompletní oficiální pravidla hry fotbalgolf najdeš na : https://fotbalgolf.cfga.cz/cz/s2106/Pravidla/c2245-Kompletni-pravidla

Rezervace na:

Tel: +420 605 700 717
E-mail: recepce@ksirovka.cz

KDO MŮŽE HRÁT FOLF?

Kdokoli. Folf je vhodný pro všechny věkové kategorie a užijí si ho muži, ženy i děti.

KOLIK ČASU TO ZABERE?

Jedné čtyřčlenné skupině trvá 18 jamek cca 2 hodiny.

KOLIK HRÁČŮ JE POTŘEBA?

Folf může hrát jednotlivec, ale i početná skupina spoluhráčů. Na jedné jamce současně mohou hrát maximálně čtyři hráči. Skupiny po sobě startují cca po 10 minutách.

CO NA SEBE?

Ano, opravdu je nutné mít na sobě oblečení - tričko i kalhoty/kraťase. :) Vhodné je jakékoli pohodlné sportovní oblečení. Ideální obuví jsou kopačky turfy, ale hrát se dá v jakékoli sportovní obuvi. Klasické kopačky se špunty jsou zakázané. 

Objevte fotbalgolf

 

Jak na fotbalgolf s parádičkami
 

Přijďte zkusit fotbalgolf v Brně. Napište nám, nebo zavolejte

    K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
    +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
    Otevřeno: KŠÍROVKA: pondělí – neděle 8:00 – 20:00 / HOPSÁLKOV: pondělí – pátek 14:00-20:00, sobota-neděle 10:00-20:00.
    organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.