HOPSÁLKOV

Prohlédněte si Kšírovku

Dětské hřiště a všechny atrakce jsou bezpečné a certifikované, ale i tak je potřeba dávat na své děti pozor, aby se nezranily. Hřiště není hlídacím koutkem. Pokud se k nám chystáte, nechejte své čtyřnohé mazlíčky doma. Naše hřiště je určeno i těm nejmenším dětem a my chceme, aby se u nás cítili bezpečně děti i jejich rodiče.

Otevírací doba:

PO - PÁ 14 - 20 HOD.

SO - NE 10 - 20 HOD. 

V případě deště, zimy (>15°) a nepříznivého počasí ZAVŘENO.

TEL.: +420 603 166 466

CENÍk

  
Hopsálci (2-18 let) - 1 hod.*100 Kč
Hopsálci (2-18 let) - celodenní200 Kč
Děti do 2 letzdarma
Dospělí - celodenní100 Kč

Rodinné vstupné

(2+2 děti do 18 let)

490 Kč

 

Slevy pro skupiny

 
Školky, školy120,-Kč/os.
Tábory, sportovní skupiny120,-Kč/os.

 

Grilovací místo

 
Pronájem místa600,- Kč/den
Pronájem grilu/ohniště** 600,- Kč

NAKUPUJTE ONLINE

*při vstupu je nutné uhradit celodenní vstup, v případě, že opustíte Hopsálkov do 60 minut od zaplacení vstupného, bude Vám rozdíl vrácen 

** je nutné ještě uhradit vratnou zálohu v hotovosti na grilovací náčiní 1.000,- Kč

 

Návštěvu areálu pro Vaši skupinu je nutné předem rezervovat. Rezervace nebo dotazy směřujte na kontakt info@ksirovka.cz.

HOPSÁLKOV

V našem areálu si užijí spoustu zábavy i děti. Můžete si s nimi zahrát fotbalgolf, minigolf a nebo zajít na NOVÉ dětské hřiště HOPSÁLKOV, které je pro všechny děti, dospělé, cyklisty, inlajnisty, procházkáře.... 

 

Ať jsou vám 3 nebo 99 let, Hopsálkov je místo, kde se děti vyřádí a rodiče odpočinou, Hopsálkov je oázou pro všechny. Pojďme skákat radostí. :)

Co všechno v Hopsálkově najdete:

 • 7 vzduchových trampolín různých velikostí (v Hopsálkově najdete nejvíc trampolín na jednom místě)
 • První kulatá trampolína v ČR
 • Pískoviště obřích rozměrů cca 600 m2
 • Vodní postel
 • Hopskoule
 • Závodní aréna se šlapacími autíčky BERG
 • Mlhoviště
 • 30 metrů dlouhou lanovku
 • Víc než 100 m2 šplhací a povalovací sítě
 • Různé typy houpaček
 • Lanáček
 • Griloviště a místa pro dětské a rodinné oslavy
 • Bistro s terasou a písčitou pláží

 

Nabízíme individuální přístup pro Vaši skupinu. Po dohodě upravíme otevírací dobu, připravíme svačinku nebo catering na oslavu. Nabídnout můžeme také pronájem ohniště a opékání buřtů. :-) V blízkosti našeho hřiště můžete navštívit třeba tzv. Jižanský dvorek, kde jsou k vidění nejrůznější zvířátka (osli, daňci, klokani - Benettův, prasata, jalovice „Highlandka“, kozy, poník, ovce, ptáci aj.). Návštěvu Hopsálkova můžete v parných letních  dnech také nakombinovat s návštěvou přírodního koupaliště Biotop Brno Jih, které se nalézá v bezprostřední blízkosti hřiště.

         

      

   

   

     

     

     

                                                        

Dětské oslavy, soukromé akce

 

V areálu Hopsálkova jsme zbudovali několik grilovišť, která jsou vhodná pro menší oslavy (ideálně pro skupinku do 12ti osob). Grilovací místa jsou oddělena zeleným živým plotem, který poskytuje dostatek soukromí a odděluje vás od okolí. Grilovací plácky jsou pod širým nebem, na požádání v písemné objednávce vám ovšem rádi připravíme slunečník. 

Pro rezervaci termínu a více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na info@ksirovka.cz nebo na hopsalkov@ksirovka.cz

 

     

                           

Děti se u nás mají nejlíp. Máte dotaz? Napište nebo zavolejte.

  K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
  +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
  Otevřeno: pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin/ HOPSÁLKOV PO – PÁ 14 – 20 HOD.; SO – NE 10 – 20 HOD.
  organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.