Kavárna a bistro

Prohlédněte si Kšírovku
Posezení v naší kavárně je natolik příjemné, že se vám nebude chtít odejít. Při nízké sportovní morálce však můžete bez problému sedět a pozorovat tréninkový areál.

KAVÁRNA A BISTRO

Pokud vás golf a pobyt na čerstvém vzduchu unaví, stavte se v naší kavárně a bistru, kde si náramně odpočinete. K chuti vám určitě přijde šálek dobré kávy, kterou si můžete vybrat hned z několika druhů anebo nějaký osvěžující nápoj, včetně domácích limonád. Kavárna je zařízená v moderním stylu ve veselých barvách s důrazem na vzdušný, čistý design a nechybí ani připojení k wi-fi. Posedět můžete jak uvnitř, tak v případě hezkého počasí venku, na obrovské terase s nádherným výhledem do zeleně golfového hřiště. Nemusíte být sportovci, ani golfisté, u nás můžete relaxovat kdykoliv se vám zlíbí. V naší kavárně a bistru se budete cítit dobře jak s přáteli, tak třeba s celou rodinou a s dětmi, které se skvěle zabaví v dětském koutku a na hřišti.

 

 

 

U nás si můžete i odpočinout. Máte dotaz? Napište nebo zavolejte.

    K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
    +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
    Otevřeno: pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin/ HOPSÁLKOV PO – PÁ 14 – 20 HOD.; SO – NE 10 – 20 HOD.
    organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.