Firemní oslavy a akce

Prohlédněte si Kšírovku

Golfové hřiště je ideálním místem pro neformální setkání Pozvěte své klienty či obchodní partnery na neformálním setkání na golfu. Golf, odjakživa sport gentlemanů, se stal sportem businessu a velká část nejrůznějších partnerství a obchodů se uzavírá právě na golfovém hřišti.

Příležitost vyzkoušet něco nového

Zkušení golfisté si zahrají turnaj, zatímco těm, kteří jsou na hřišti poprvé, základy golfu během dvou až tří hodin vysvětlíme v rámci golfové akademie. Poté pro ně připravíme miniturnaj, aby si také hru mohli v praxi vyzkoušet, pod dohledem zkušených trenérů.

 

Neláká vás golf? Zkuste třeba folf

Pokud vás golf neláká, můžete se se svými obchodními partnery utkat v minigolfu nebo třeba ve fotbal golfu, nazývaném také folf. Tento zábavný sport prudce roste na popularitě, hraje se na 18 jamek a vaším cílem je trefit se do jamky na co nejméně kopů. V areálu je také fitness centrum, kde pro vás můžeme připravit různé sportovní tréninky od jógy až po kruhové tréninky. Ve spolupráci s areálem Komec, pro vás nachystáme i takové aktivity, jako jsou Arrow Game, lezecká stěna či třeba odpoledne na tenisových kurtech.

Co vše můžete na Kšírovce se svými obchodními partnery či klienty zažít a vyzkoušet najdete zde: Katalog pro firemní akce.

Nesmí chybět ani zábava

Po turnaji můžete strávit příjemný čas na večírku, který připravíme podle vašich představ. Do vnitřních prostor se vejde 40 hostů, s využitím terasy až 100 hostů. Těšit se můžete i na chutné menu, ve vámi vybrané cenové relaci. A pak už si jen užíváte zábavy, třeba do bílého rána.

chcete u nás udělat firemní akci? Budeme rádi. Napište nám, nebo zavolejte.

Informace o ochraně osobních údajů

K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
+420 605 700 717 (REZERVACE)
Otevřeno pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin.