Firemní oslavy a akce

Prohlédněte si Kšírovku

Krásné prostředí golfového tréninkového areálu je ideálním místem pro neformální setkání s obchodními partnery.  Pozvěte své partnery či klienty na schůzku nebo na sportovní den plný zábavných aktivit.

Přemýšlíte, jak letos překvapit své kolegy či obchodní partnery něčím vážně zábavným? Jak je odměnit a současně zlepšit spolupráci na pracovišti nebo Vaše obchodní vztahy? Připravíme Vám sportovní den na Kšírovce. Nabízíme golfovou kliniku, ve které jim vysvětlíme, jak se golf hraje, a vyzkoušíte si základní údery s profesionálním trenérem. Uspořádáme turnaj ve fotbalgolfu, minigolfu či desetiboj s atraktivními disciplínami a pořádnými poháry pro vítěze. Zajistíme originální únikovku v rámci několikahektarového areálu a večer to můžete rozjet jak na parketu tak v mobilním kasinu. Sundejte kravaty a uvolněte se prosím!

Naše nabídka je téměř neomezená. Vždy pro Vás připravíme něco originálního. V organizování akcí jsme jedničky. Zajistíme adrenalinové aktivity typu Arrow Game, lezecká stěna, slaňování z rozhledny nebo biatlon na kolečkových lyží a laserovou střelnici. 

Catering pro nás zajišťuje několik prověřených společností v různých cenových hladinách. Součástí nabídky našich prostor je i obří párty stan s vytápěním. Naše kapacita je většinou 150 lidí, ale můžeme se pochlubit i eventy jako třeba předváděcí den nové Audi pro Porsche Brno pro 300 osob.

 

chcete u nás udělat firemní akci? Budeme rádi. Napište nám, nebo zavolejte.

    K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
    +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
    Otevřeno: KŠÍROVKA: pondělí – neděle 8:00 – 20:00 / HOPSÁLKOV: pondělí – pátek 14:00-20:00, sobota-neděle 10:00-20:00.
    organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.