Rozlučky

Prohlédněte si Kšírovku

Rozlučte se se svobodou stylově

Loučíte se svobodou a přemýšlíte, jakou akci uspořádat? Tak se vydejte na Kšírovku a začněte pěkně gentlemansky! Nejdříve si s přáteli můžete užít turnaj v golfu, fotbal golfu či třeba v minigolfu a pak se vrhnout na bujarou oslavu.

Oslavy až pro 100 osob

Naše kavárna má kapacitou až 50 lidí, ale spolu s terasou se vás k nám vejde klidně sto! Připravíme vám občerstvení dle vašeho přání, i další program, jako jsou například degustace a podobně. Loučit se svobodou se u nás mohou jak muži, tak i ženy, které pokud neholdují sportům, mohou do svého programu zapojit třeba masáže.

Rozlučte se se svobodou u nás. Budeme rádi. Napište nám, nebo zavolejte.

    K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
    +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
    Otevřeno: pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin/ HOPSÁLKOV PO – PÁ 14 – 20 HOD.; SO – NE 10 – 20 HOD.
    organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.