Akce a firmy

Prohlédněte si Kšírovku

GOLFOVÝ AREÁL KŠÍROVKA JE JAKO STVOŘENÝ PRO FIREMNÍ KLIENTELU. MŮŽETE ZDE USPOŘÁDAT FIREMNÍ AKCE PRO SVÉ ZÁKAZNÍKY, TEAMBUILDINGY, VÝROČNÍ AKCE, NEBO SPORTOVNÍ ODPOLEDNE PRO SVÉ ZAMĚSTNANCE.

Připravíme večírky a oslavy všeho druhu. Vnitřní prostory pojmou pohodlně 40 hostů, s využitím terasy můžeme uspořádat akci až pro 100 hostů. Občerstvení jakéhokoli druhu pro nás připravují zkušené brněnské společnosti, a to ve všech cenových kategoriích. Pro Vaše hosty připravíme individuální výuku golfu či golfovou kliniku, kde Vaše klienty během dvou až třech hodin seznámíme se všemi krásami golfové hry. Na golfové akademii zorganizujeme golfový miniturnaj i pro úplné začátečníky, to vše pod dohledem profesionálních trenérů.

 
 

OSLAVY / VÝROČÍ / FIREMNÍ VEČÍRKY TEAMBUILDING / SPORTOVNÍ AKCE GOLFOVÉ KLINIKY / VÁNOČNÍ VEČÍRKY / FIREMNÍ KARTY

 

Kšírovka – areál v centru Brna, kde si může vyzkoušet golf úplně každý. Kromě golfu zde najdete prostory, ve kterých se lze věnovat i jiným outdoorovým aktivitám. Současně je možné využít našich služeb jako benefitů pro své zaměstnance či jako poděkování pro své obchodní partnery. Vstupy na golf, vstupy fitness, masáže, vstupy na akademii.

Ve spolupráci se sportovním areálem Komec, pro Vás nachystáme i takové aktivity jako jsou Arrow Game, adrenalinový teambuilding na lezecké stěně nebo třeba odpoledne na tenisových kurtech a další. 

REKLAMNÍ PLOCHY MOŽNOSTI VAŠÍ PREZENTACE

 

Vaši společnost můžete celoročně prezentovat našim klientům různou formou plošné reklamy ve všech částech areálu. Každému může vyhovovat jiný druh spolupráce, neváhejte nás kontaktovat a zajisté najdeme společnou cestu. Kontaktujte nás na obchod@ksirovka.cz

 

Nabídka reklamní plochy

 

Zobrazit nabídku

Firmy jsou u nás vítány. Napište nám, nebo zavolejte.

    K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
    +420 605 700 717 (REZERVACE)/ HOPSÁLKOV +420 603 166 466
    Otevřeno: KŠÍROVKA: pondělí – neděle 8:00 – 20:00 / HOPSÁLKOV: pondělí – pátek 14:00-20:00, sobota-neděle 10:00-20:00.
    organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy clomid no prescription these microbes compete for nutrients from the food you eat order antibiotics online. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses purchase prednisone online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose& buy cheap gabapentin online and, the 40-year scenario has its problems. but you have to admit, it,s certainly food for thought buy amoxicillin no prescription however, if bacteria were the only organisms that antibiotics killed, much of this book would be unnecessary. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses order ventolin online many experts feel weight gain, and not disease prevention, is the real reason antibiotics are so widely used buy zithromax without prescription fat cattle sell for more than thin cattle. organism-specific varieties notwithstanding - can also kill big organisms, when they are taken in big doses buy cheap lasix online if it does, and if a given dose of penicillin will kill 50 percent of mice injected, it stands to reason that a much larger dose&.