Teambuilding

Prohlédněte si Kšírovku

Připravte svým zaměstnancům příjemné sportovní odpoledne

Přemýšlíte, jaký přichystat zaměstnancům teambuiliding, aby splnil cíle tmelení a přitom se neproměnil v nudný pionýrský tábor? Přichystejte jim sportovní odpoledne na Kšírovce. Pro ty, co si chtějí vyzkoušet golf, máme golfovou akademii, ve které jim vysvětlíme, jak se hra hraje, a ukážeme si základní údery. Zaměstnanci si pak zahrají miniturnaj a užijí se den na čerstvém vzduchu.

 

Fotbal, golf i lezecká stěna

Pokud chcete něco originálního, můžete se se svými zaměstnanci utkat ve fotbal golfu, kde máte místo míčku fotbalový míč a místo hole používáte vlastní nohy. Na kolik kopů se strefíte do jamky? Vyzkoušet můžete také minigolf nebo další aktivity, jako jsou Arrow Game, adrenalinový teambuiliding na lezecké stěně, slaňování z rozhledny nebo třeba odpoledne na tenisových krutech a podobně. Sportovní aktivity můžete svým zaměstnancům věnovat i v rámci benefitů.

Na závěr pořádný večírek

Po sportovním vyžití pro vaše zaměstnance rádi připravíme večírek s občerstvením a nápoji, které si vyberete. Vnitřní prostory mají kapacitu 40 lidi, spolu s terasou zde máme místo až pro 100 lidí. Pojďte si k nám užít firemní sportovní den zakončený příjemným posezením.

Co vše můžete na Kšírovce zažít najdete zde: Katalog aktivit pro teambuildingy a firemní večírky.

Uspořádáme pro vás teambuilding. Napište nám, nebo zavolejte.

Informace o ochraně osobních údajů

K LÁVCE 705/8, BRNO, CZECH REPUBLIC
+420 605 700 717 (REZERVACE)
Otevřeno pondělí –  neděle 8:00 – 20:00 hodin.